KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15054282
nr 1505 4282
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, marin. Ej signerad. Olja på duk, 25x30 cm, yttermått inklusive ram: 38x42 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 november 2022
kl 20:05:33